Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Начальник відділу — Мудра Оксана Михайлівна

Телефон — (03252- 61-722, 61-230)

E-mail — drv_zhovrvarda@ukr.net

Поштова адреса — 80300 вул. Львівська, 40, м.Жовква, Жовківський р-н, Львівська обл., каб.№28

5. Графік роботи:

Пн.-чт. 8.00-17.15 год

Пт. 8.00-16.00

Сб.,нд.- вихідний

Завдання і функції відділу

– Забезпечення взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань ведення Державного реєстру виборців.

– Розгляд в установленому Законом України “Про Державний реєстр виборців” порядку звернень осіб і політичних партій, зокрема, щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів (відділів) ведення Державного реєстру виборців.

– Здійснення контролю за виконанням рішень розпорядника Державного реєстру виборців.

– Здійснення  налаштування та супроводження програмного і технічного забезпечення Державного реєстру виборців. Відділ вживає усіх необхідних заходів, спрямованих на забезпечення захисту Реєстру, в тому числі дотримання вимог функціонування комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців”.

– Здійснення інших функцій відповідно до чинного законодавства, необхідних для виконання покладених на нього завдань.

– Ведення Державного реєстру виборців (надалі – Реєстр), до якого заносяться відомості про громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (далі – виборці) і проживають або перебувають на території села, селища, міста, які входять до складу Жовківського району.

– Складання та уточнення списків виборців для проведення виборів і референдумів.

– Одержування в установленому законодавством порядку від відділів ведення Державного реєстру виборців районних державних адміністрацій та міських рад міст обласного значення, інших структурних підрозділів обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій, їх посадових осіб інформацію, документи та матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

– Залучання спеціалістів інших структурних підрозділів обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками) до розгляду питань, що належать до його компетенції.

– Скликання в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції.

– Відділ ведення Реєстру взаємодіє у процесі виконання покладених на нього завдань із структурними підрозділами відповідно Міністерства закордонних справ України, , із структурними підрозділами Львівської обласної державної адміністрації, Жовківської районної державної адміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, закордонними дипломатичними установами України, виборчими комісіями, комісіями з референдуму, а також закладами, установами та організаціями всіх форм власності, об’єднаннями громадян і окремими громадянами.

– Забезпечення ведення Реєстру, що передбачає здійснення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій: внесення запису про виборця до бази даних Реєстру; внесення змін до персональних даних виборців, що містяться в базі даних Реєстру (надалі – персональні дані Реєстру); знищення запису Реєстру на підставах і у спосіб, що встановлені Законом України “Про Державний реєстр виборців” (далі – Закон) та рішеннями розпорядника Реєстру, прийнятими згідно із Законом, з використанням візуального та автоматизованого контролю за повнотою та коректністю персональних даних Реєстру.

– Ведення обліку усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру в порядку та за формою, встановленими розпорядником Реєстру.

– Забезпечення відповідно до законодавства захист Реєстру під час його ведення, в тому числі дотримання вимог функціонування комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців”;

– Визначення на підставі відомостей про виборчу адресу виборця номер виборчого округу, округу з референдуму (зазначає закордонний округ) та номер виборчої дільниці, дільниці референдуму, до яких відноситься виборець.

– В установленому законом порядку розгляд звернення громадян з питань, пов’язаних з його діяльністю.

– Проведення у разі потреби перевірки відомостей про особу, зазначених у заяві про включення до Реєстру чи зміну її персональних даних, внесених до Реєстру.

– Надсилання на виборчу адресу виборця повідомлення про його включення до Реєстру за формою, встановленою розпорядником Реєстру.

– Надсилання на виборчу адресу виборця повідомлення про внесення змін до його персональних даних, внесених до Реєстру.

– Надання на письмовий запит виборця, поданий у встановленому Законом порядку, відповідну інформацію з Реєстру.

– Зздійснення періодичного поновлення, а також уточнення персональних даних Реєстру.

– Забезпечення у разі призначення виборів чи референдумів складання, уточнення та виготовлення списків виборців на виборчих дільницях, дільницях референдуму відповідно до законодавства.

– Здійснення відповідно до законодавства заходи щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

– Виготовлення іменні запрошення виборцям на вибори чи референдуми у випадках, передбачених законодавством.

– Отримання від дільничних виборчих комісій відомості про зміни, внесені ними до уточнених списків виборців, для опрацювання в установленому Законом порядку.

– Проводить перевірку звернень політичних партій, розглядає запити виборчих комісій в установленому Законом порядку.

– Надання необхідної інформацію на запит суду стосовно уточнення відомостей про виборця у зв’язку з розглядом адміністративної справи щодо уточнення списку виборців.

– Надання в установленому законом порядку статистичну інформацію про кількісні характеристики виборчого корпусу на підставі відомостей Реєстру.

– Проведення ревірки некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру.

– Формування подання до Центральної виборчої комісії щодо виборчих дільниць, які існують на постійній основі, за наданими суб’єктами їх внесення відомостями.

– Здійснення обліку виборчих дільниць, які існують на постійній основі.

– Вносення до Реєстру дані про номери і межі одномандатних, територіальних виборчих округів після отримання від територіальних виборчих комісій рішення про утворення таких округів.

– Передача до Центральної виборчої комісії зміст рішень та повідомлення виборчих комісій у передбачених законодавством випадках.

– Здійснення налаштування та супроводження програмного і технічного забезпечення Реєстру.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485