Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Відбулись урочистості до дня енергетика

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.
Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства.


З нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика 21 грудня в залі засідань райдержадміністрації відбулись урочисті заходи.
Працівників енергетичної галузі з професійним святом привітали голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський та голова Жовківської районної ради Роман Горбань.
Присутні подякувати співробітникам енергетичної галузі району, працівникам та начальнику Жовківського РЕМ ПАТ «Львівобленерго» Максиму Овдейчуку за важливу і відповідальну роботу.
Побажали всім енергетикам району, залишатися одними з найкращих, продовжувати впровадження новітніх розробок задля позитивного розвитку усіх сфер господарської діяльності.
Кращим представникам галузі вручили грамоти від керівництва райдержадміністрації та районної ради.
Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували працівники районного народного дому м.Жовква для всіх працівників енергетичної галузі та гостей, створивши святковий настрій для всіх учасників.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485