Відбулася щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 2 грудня, перший заступник голови Жовківської районної державної адміністрації Любов Дунець провела апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Керівники доповіли про проведену роботу протягом минулого тижня та плани на поточний тиждень.

Підводячи підсумки наради, перший заступник голови Жовківської районної державної адміністрації дала відповідні доручення присутнім керівникам та побажала всім вдалого робочого дня.