У Жовкві пройшли заходи приурочені Міжнародному дню інвалідів

12 грудня в малому залі Жовківського районного народного дому відбувся захід, приурочений Міжнародному Дню інваліда та до Дня Святого Миколая.

Серед запрошених гостей були керівник апарату Жовківської райдержадміністрації Анна Богуш та міський голова Петро Вихопень.

Анна Богуш виступила з вітальним словом, подякувавши за активну громадянську позицію усім членам Жовківського районного товариства інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та побажала присутнім здоров’я, миру, розуміння, злагоди, мужності. Активні учасники товариства були нагороджені грамоти Жовківської райдержадміністрації.

У заході виконали номери колектив художньої самодіяльності району, учні Жовківського дитячо-юнацького будинку творчості, а отець Михайло благословив усіх присутніх.

По закінченню розважальних заходів було організовано гостину, де всі присутні змогли підкріпитися бутербродами з чаєм,  цукерками та печивом.

Довідково:

У 1992-му році Генеральна Асамблея ООН проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу  –  3-є грудня стало Міжнародним днем людей з інвалідністю. Цей день покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Він є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.