Презентація фотовиставки присвячена дітям з особливими потребами

Сьогодні, 1 червня, в рамках проєкту #Ми_разом, відбулася фотовиставка дітей з особливими освітніми потребами.

Захід відвідав голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський разом з дружиною Олею. До Дня захисту дітей, маленькі жовківчани з особливими потребами отримали корисні подарунки, розвиваючі ігри та солодощі. На фотороботах Лідії Шейки жовківчани могли побачити дітей з порушенням інтелектуального розвитку, які стали фотомоделями.

Соціальний фотопроект #Ми_разом має на меті показати, що діти та дорослі з особливими потребами є повноцінними членами суспільства нарівні з іншими громадянами, адже вони прекрасні, життєрадісні, щасливі та надихають інших бажанням жити.

Щирі посмішки та радість в очах дітей  говорили, що свято вдалося. А по другому і бути не могло. Дітки своїми усміхненими обличчями та щирими оплесками дякували за подаровані гостями  подарунки та гарний настрій.