На Жовківщині відкрили новозбудовану амбулаторію

Сьогодні, 21 грудня, у селі Сулимів на Жовківщині, відбулося відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Відтепер місцеві мешканці зможуть отримати якісні медичні послуги в комфортних та затишних умовах.

На урочистому відкритті були присутні: заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод, голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський,  голова Жовківської районної ради Роман Горбань, директор КНП «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців, голова Надичівської сільської ради Ольга Драган, місцеве духовенство, керівники установ та організацій району, мешканці села.

«Мешканці Львівщини заслуговують на те, щоб своєчасно та якісно отримати усі необхідні медичні послуги. Я дуже радий відкривати сьогодні цю амбулаторію, яка є однією із тих 43-ох, які з‘являться на Львівщині. Цього тижня – це третій медичний заклад, який відчинив двері для своїх пацієнтів. Ми радіємо, бо цей проект набуває завершальної стадії. Я бажаю усім мешканцям міцного здоров’я, а персоналу наснаги та сил», – наголосив Юрій Холод.

Окрім того, заступник голови облдержадміністрації подякував усім причетним до створення цієї амбулаторії, а також передав персоналу амбулаторії новий кардіограф.

«Хочу звернутися до медиків, оскільки за освітою я теж медик. В ваших руках життя і здоров`я людей.Тож не бійтеся брати на себе відповідальність, старайтеся приймати рішення, які керуються холодним розумом та гарячим серцем»,-звернувся до присутніх Роман Черніховський.

Після урочистого відкриття присутніх запросили до оновленого приміщення.

Окрім того, окремо для потреб амбулаторії закупили автомобіль Reno Duster.

Відтак, медичні послуги у ній зможуть отримувати мешканці с.Сулимів, с.Віднів, с.Звертів. Загальна кількість населення зони обслуговування складає 1484 особи. Амбулаторія групової практики оснащена медичним обладнанням, а також передбачає житло для лікаря.

Загальна площа приміщення будівлі складає 223,56 метра квадратні. Загальна вартість амбулаторії становить 5 772,447 тис. грн. З яких: субвенція з державного бюджету місцевому бюджету складає 4 980,934 тис грн, а співфінансування з місцевого бюджету – 791,513 тис грн.