КОБЗАРЮ! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон

Шевченко, його творчість завжди є актуальними і
неоціненними для усіх часів та поколінь нашого народу. Тому ми пам”ятаємо про таку важливу дату як день народження Кобзаря, як і кожного дня про вагу та вплив його творчості на українців.
Саме у день народження Великого Кобзаря 9 березня біля пам”ятного знаку Тарасові Шевченку розпочалась акція “Вільний мікрофон” – “Єднаймо душі словом Кобзаря”, яку організували відділ культури молоді та спорту, відділ освіти та Жовківська районна бібліотека для дітей. Відтак кожен поціновувач поезії Кобзаря мав можливість продекламувати твори поета. Поезію Шевченка читали школярі Жовківських шкіл №1, №2 та №3, а також діти із Староскварявської школи, дорослі теж приєдналися до читання.