Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Футбольний майданчик зі штучним покриттям відкрито у селі Сопошин

Сьогодні жителі с. Сопошин стали свідками важливої події – на території місцевої школи відкрили спортивний майданчик із штучним покриттям, будівництво якого завершено наприкінці 2019 року.
Розділити цю радісну подію завітали голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, начальник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль.
Настоятель місцевого храму отець Ярослав освятив спортивну споруду.
Футбольні м’ячі від голови райдержадміністрації Романа Черніховського та голови районної ради Романа Горбаня стали дуже приємним сюрпризом для юних спортсменів.
Після вітальних слів настав час випробувати спортивний майданчик у дії. Cпортивне свято завершили футбольним матчем за участю команд 7-8 класів.
Чудове свято доповнили яскраві виступи вокально-хореографічного колективу загальноосвітньої школи с.Сопошин.
До слова, на Жовківщині протягом останніх років встановлено вже 14 спортивних майданчиків зі штучним покриттям в рамках реалізації державних та обласних програм.
Загальна вартість 1 млн.448 тис.грн, з яких:
державний – 713.0 тис.грн
обласний – 100.0 тис.грн.
місцевий ( сільської ради) – 635.0 тис.грн
Майданчик встановлено в рамках реалізації програми Федерації футболу України “Будівництво футбольних полів зі штучним (трав’яним) покриттям” , яка фінансувалась за рахунок коштів державного бюджету відповідно до Програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”.
Нове футбольне поле зі штучним покриттям — це нові можливості для занять спортом, підтримки здорового способу життя та забезпечення необхідного фізичного розвитку для підростаючого покоління мешканців села Сопошин.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485