У Жовківському районі формується єдиний план перспективного розвитку

IMG 0855

У Жовківському районі продовжується формування єдиного плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки.

22 лютого відбулись чергові громадські слухання у Куликівській селищній раді, які провела заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець. В ході зустрічі розглянули плани щодо перспективного розвитку сіл Мервичі та Костеїв.

Участь у зустрічі взяли начальники відділів та структурних підрозділів Жовківської райдержадміністрації.

В ході зустрічі були внесені пропозиції до плану перспективного розвитку району щодо будівництва спортивного майданчика біля ЗОШ у с.Мервичі (2020-2021 рр.) та влаштування культурного простору на території села Мервичі; капітального ремонту системи опалення, заміни електропроводки та капітального ремонту приміщення НД с.Костеїв, влаштування у с.Костеїв протягом 2020р. спортивного майданчика.

IMG 0833

Окрім того, громаду ради цікавили питання організації належної роботи та обслуговуванню маршруту № 273 Львів – Мервичі, грейдеруванню та підсипці комунальних доріг, вивезення ТПВ, влаштування захисних дверей на трансформаторній підстанції у с.Костеїв, яка обслуговується Жовківським РЕМ, надання якісних послуг електропостачання, можливості надання медичних послуг (виїзного прийому) лікарем у с.Костеїв.

IMG 0899