У Жовківській РДА відбулася галузева зустріч з представниками торгівлі

IMG 6401

27 березня перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець спільно із начальниками управлінь та відділів Жовківської РДА провела зустріч із представниками, які працюють в галузі торгівлі на території Жовківського району.

Під час зустрічі обговорили питання офіційного працевлаштування найманих працівників, виплати за кваліфіковану працю належної заробітної плати, сплати податків, а також перспективи розвитку даної галузі.

В ході зустрічі було наголошено, що суб’єктам господарювання важливо нести відповідальність за працюючих у них людей, оскільки з досягненням пенсійного віку саме від розміру окладів встановлених суб’єктом підприємницької діяльності залежить рівень життя громадянина, розмір призначеної пенсії і т.д.

IMG 6398