Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко провів особистий прийом громадян

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко зустрівся з мешканцями області та заслухав проблемні питання. Особистий прийом громадян відбувся сьогодні, 8 листопада, у Львівській обласній державній адміністрації.

Питання стосувалися, зокрема, співфінансування будівництва лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, реалізації проекту, спрямованого на допомогу в екстрених ситуаціях особам з інвалідністю, встановлення інвалідності та надання якісних медичних послуг учаснику бойових дій, ремонту приміщення КНП ЛОР “Львівська обласна лікарня відновного лікування” у смт Східниця.

Зазначимо, що серед заявників були мешканці Львова, Дрогобицького та Жовківського районів.

За підсумками особистого прийому громадян Іван Собко надав рекомендації мешканцям області та доручив відповідним відомствам негайного зреагувати та надати усю необхідну допомогу задля розв’язання проблемних питань.