Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Сьогодні, 6 лютого, під головуванням першого заступника Жовківської РДА Любов Дунець відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання були запрошені представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці району, найманим працівникам яких у січні місяці 2020 року було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.
Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення нарахування заробітної плати у розмірі не нижче мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством .
Присутнім наголошено, що робоча група в подальшому працюватиме з роботодавцями, які виплачують заробітну плату нижче мінімального розміру та виявлятиме факти недотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці.