Замість викидати папір, можемо об’єднатися і допомогти дітям, – Юрій Холод

Не викидай папір – допоможи дітям!

З ініціативи заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода, облдержадміністрація та Центр реабілітації “Джерело” планують спільний проєкт. Йдеться про збір макулатури, аби залучити за місяць 100 тисяч гривень навчально-реабілітаційного центру.

Про це сьогодні, 27 лютого, йшлося під час зустрічі Юрія Холода з керівницею відділу соціальних проєктів та розвитку Львівського міського центру реабілітації “Джерело” Наталією Сіреджук та представниками компанії “Ромус-Поліграф” Романом Дунцем та маркетологом Елеонорою Кошлєвою.

Сто тисяч гривень – це близько 50 тонн непотрібного паперу, кажуть фахівці галузі. До ініціативи хочуть залучати як держустанови, так і поліграфічні підприємства.

“Мій задум полягає у тому, щоб наповнювати спеціальні коробки паперовими відходами. На кожну коробку нанесуть QR-код, і його зможе відсканувати будь-який працівник, коли та наповниться. Після цього відповідне авто приїде та забере папір. У держустановах, поліграфії, великих приватних підприємствах ми справді викидаємо багато паперу. Замість викидати, можемо об’єднатися і допомогти дітям”, – наголошує Юрій Холод.

Також організатори планують створити спеціальний сайт з електронним лічильником, де фіксуватимуть кількість та суму зібраної макулатури. Відтак кожен зможе в реальному часі спостерігати, як поповнюється сума і скільки до ста тисяч бракує.

Орієнтовно збирати макулатуру почнуть у кінці березня – на початку квітня. Наразі всі сторони напрацьовують логістику проєкту.