Визначено переможців конкурсу молодіжних проектів 2020

Вчора, 25 лютого, на засіданні конкурсної комісії з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році з Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки, було визначено переможців цьогорічного конкурсу.

На конкурс молодіжних проектів було подано 116 конкурсних пропозицій. За підсумками оцінювання переможцями визначено 37 громадських організацій, які реалізують 42 проекти.

Серед поданих проектів найпоширеніший напрям – національно-патріотичне виховання – 20 проектів, на другому місці – розвиток неформальної освіти – 10 проектів. Крім цього, у сфері утвердження громадянської свідомості та активної громадської позиції переможцями стали 7 проектів, у сфері безпечного та здорового способу життя – 4 проекти, у сфері створення умов з метою працевлаштування молоді – 1 проект.

Нагадаємо, що загальна сума підтримки конкурсних пропозицій становить 1 000 000 грн.

Із рішеннями конкурсної комісії можна ознайомитись тут і тут