Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва.
Шановні працівники культури і аматорів народного мистецтва прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.
Колоритним, органічним поєднанням народних традицій з сучасними мистецькими здобутками завжди славилась Жовківщина – край працьовитих, гостинних, талановитих людей, закоханих у пісню і гарне слово.
Вагомий внесок у відродження та збагачення культури краю роблять працівники відділу культури і туризму Жовківської райдержадміністрації, численні аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники народних домів, шкіл мистецтв, музеїв та бібліотек.
Творчих успіхів вам на шляху творення та вагомих здобутків у нелегкій, але такій потрібній людям діяльності на ниві культури та духовності. Міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, добробуту і невичерпної наснаги.

Перший заступник голови
Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець