Відкрито реєстрацію на молодіжну зустріч «Галицький авангард 2019»

13 грудня відбудеться сьома традиційна зустріч молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю Львівської області.

Метою заходу є  підведення підсумків року, що завершується, налагодження подальшої співпраці та підвищення ефективності роботи між департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та молодіжними громадськими організаціями Львівщини.

Програма заходу:

– нагородження молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю у різних номінаціях;

– підбиття результатів діяльності відділу молодіжної політики та молодіжних громадських організацій за 2019 рік (у формі креативної відеопрезентації або слайд-шоу тривалістю до 3 хв);

– фуршет, неформальне спілкування.

Як повідомляють організатори, охочі можуть надсилати відео- та фотороботи до 9 грудня 18.00 год на електронну адресу: molodpol@gmail.com .

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Дедлайн подачі заявок: 9 грудня 2019 року.

Для участі у зустрічі просимо делегувати не більше 2-х представників від організації.

Деталі про захід усі відібрані учасники отримають на електронну скриньку.

Зазначимо, що цього року захід запланований на 13 грудня 2019 року, м. Львів.

Контактна особа – Софія Курман, телефон: 0685121268.