Відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 19 брезня, під головуванням голови районної державної адміністрації Романа Черніховського відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.За підсумками засідання було вирішено: заборонити у термін до 03.04.2020 року або до особливого розпорядження : відвідування закладів освіти та її здобувачами; проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування; регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньо обласному і міжобласному сполученні( крім перевезення легковими автомобілями). З метою координації дій органів державної влади та місцевого самоврядування із запобігання розповсюдження територією гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом, утворити Координаційний Штаб; виділити з резервного фонду районного бюджету обласному бюджету кошти в сумі 250000,00 грн .на лікування хворих; максимально підготувати на перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити постійний моніторинг життєдіяльності сімей (осіб), що перебувають у складних життєвих обставинах з метою виявлення потреб та у разі необхідності забезпечити надання соціальних послуг.

Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі реального часу через мережу “Інтернет”.