Відбулось чергове засідання Громадської ради

30 жовтня відбулось чергове засідання Громадської ради при Жовківській  райдержадміністрації.

На порядку денному засідання розглянули наступні питання:

1. Звіт голови ГР про виконання протоколу № 2 від 17.07.2019р. попереднього засідання згідно запиту ГР від 17.07.2019р. № 1.
  2. Про участь голови ГР у форумі громадських рад Львівщини.
  3. Про участь голови ГР в колегіях Львівської облдержадміністрації та Жовківської райдержадміністрації.
  4. Про повторне звернення громадян щодо відключення від мережі централізованого опалення КП «Жовкватеплоенерго» окремих квартир в багатоквартирних будинках.
  5. Пільги для дітей з багатодітних сімей згідно законодавства.
  6. Різне.