Відбулася нарада з керівниками народних домів

26 лютого в приміщенні районного Народного дому  під керівництвом начальника відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації  Ольги Калиновської в м. Жовква відбулася щомісячна нарада за участю керівників Народних домів Жовківщини.

Під час наради обговорено планові питання:

–  про нове в законодавстві про працю;

– про планування, облік та звітність у клубному заклад;

– про подання тижневих звітів, про відзначення пам’ятних дат у 2020 році;

– про паспортизацію любительських об’єднань;

– про закріплених відповідальних працівників відділу культури за закладами культури на території місцевих рад:

про підсумки  виїздів в заклади культури та бібліотечної системи в лютому 2020 року.

Особлива увага в спілкуванні була приділена дотриманню виконавчої дисципліни та трудового розпорядку, дотримання правил пожежної безпеки в закладах  культури та громадського порядку під час проведення вечорів відпочинку молоді  Обговорювалось також питання  подачі матеріалів на конкурси у Департаменті культури, національностей та  релігій, проведення огляду колективів району на підтвердження звання “Народний колектив”та інш.