Відбулась нарада з питань перетину кордону

17.03.2020 головою районної державної адміністрації проведено нараду щодо перевезення жителів України з-за кордону через пункт пропуску Рава-Руська -Гребенне. На нараді були присутні голова Жоаківської районної ради Роман Горбань, перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Дунець, керівник апарату рвйдержадміністрації Ганна Богуш, директор КНП “Жовківська ЦРЛ” Ігор Шевців, заступник головного лікаря Віктор Чикалюк, завідуючий Жовківським РВ ДУ “ЛОЛЦ МОЗ України” І.Тутік. Крім того, обговорювалось питання дезінфекції місць масового скупчення населення.