В області з’явилось ще 5 пацієнтів з підозрою на COVID-19

У період з 17:30 по 21:45, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 5 осіб.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Пацієнти з Стрийського, Бродівського районів, смт Щирець, та м. Жидачів.
Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 49 осіб.

На самоізоляції знаходяться 53 осіб. За увесь час виписано – 37 пацієнтів.

Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 1 пацієнтки наближений до важкого.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 139 людей.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. За увесь час в сумі у 29 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підоою на коронавірус є 110 осіб. У двох пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Одна особа знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.