Усіх охочих просять долучатись для допомоги одиноким мешканцям в період карантину

2742 соціальних працівники дбають про те, щоб в умовах карантину більше 16 тисяч одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю отримували необхідні соціальні послуги, не виходячи з домівок. Зокрема, територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) активізували роботу щодо виявлення та обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю вдома.

Соціальні робітники відвідують уразливу групу населення з метою догляду за ними, доставки їм ліків та продуктів харчування для убезпечення інфікування коронавірусною хворобою COVID-19.

Також, організовано процес сплати платежів за житлово-комунальні послуги.

Ведеться щоденний моніторинг стану їх здоров’я, проводиться температурний скринінг. Зокрема, працівникам соціальної сфери, що надають послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю провели інструктаж щодо основних симптомів коронавірусної інфекції і порядку здійснення профілактичних заходів у випадку виявлення хворих із підозрою.

Працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, зокрема: пов’язками, резиновими рукавичками та антисептичними засобами. Однак, є велика потреба у їх поповненні.

На сьогодні серед підопічних, випадків захворювання на короновірусну інфекцію COVID-19 не виявлено.

Департамент соціального захисту населення просить долучатись соціально відповідальний бізнес та небайдужих громадян області для допомоги людям поважного віку та людям з інвалідністю щодо забезпечення ліками, продуктами харчування та соціальних робітників засобами індивідуального захисту.