Уряд розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності

25 березня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», які знімають запроваджену на час карантину заборону зі здійснення певних видів діяльності.

Так, на період карантину знята заборона щодо:

• оптової торгівлі харчовими продуктами,
  • торгівлі ветеринарними препаратами,
  • здійснення ветеринарної практики,
  • продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів, а також деяких інших видів діяльності.
  • Крім того, Уряд пом’якшив умови пасажирських перевезень,  які здійснюються підприємствами для виробничих потреб.
    Обов’язковою умовою здійснення зазначених вище видів діяльності, а також під час пасажирських перевезень, є забезпечення відповідного персоналу, водіїв і пасажирів засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.