Уряд додатково виділив Львівщині 166 млн грн освітньої субвенції

Цьогоріч виплата коштів педагогам вперше буде здійснюватись із розрахунку реальної кількості учнів, а не за минулорічними даними. Відповідне рішення Уряду було прийняте 12 лютого 2020 року.

На ухвалення такого рішення облдержадміністрація, департамент фінансів та департамент освіти і науки наполягали тривалий період. Вже наприкінці минулого та на початку цього року працювали спільно з профільними міністерствами і робили все для того, щоб області виділили додатковий фінансовий ресурс.

Чергове вдосконалення формули розподілу освітньої субвенції за нашими пропозиціями та наполегливість дали свій результат. Уряд додатково виділив Львівщині 166 млн грн освітньої субвенції, які дадуть можливість місцевим органам влади виплачувати додаткові кошти освітянам області.