У Жовківській РДА планують видати книгу пам’яті

У Жовківській РДА планують видати книгу пам’яті, в якій опублікують історії про 16 загиблих учасників АТО та Героя Небесної Сотні.

Про збір та упорядкування матеріалів, визначення розробника книги йшлося сьогодні на засіданні оргкомітету під керівництвом керівника апарату Жовківської РДА Анни Богуш.

Ця книга передбачатиме портрети всіх загиблих учасників АТО та Героя Небесної Сотні, їхні короткі біографічні довідки. Заплановано до кінця місяця зібрати всі матеріали та погодити з родинами загиблих.

Весь наклад видання буде переданий до бібліотек, навчальних закладів, громадських установ і організацій, військових частин з метою увічнення пам’яті Героїв. Крім того, безкоштовно примірники книги отримають родичі загиблих воїнів, матеріали про яких ввійшли до книги.