Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

У Жовківській РДА до Дня писемності та мови писали диктант

До Дня української писемності та мови Українське радіо провело щорічну акцію “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності”. 

Цього року вперше диктант можна було перевірити вже через 15 хвилин після його написання. Традиційно текст радіодиктанту  склав і читав в ефірі Українського радіо доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників із української мови, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

Підтримали ідею та долучилися до акції “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності” працівники Жовківської РДА на чолі з першим заступником голови Жовківської райдержадміністрації Любов’ю Дунець та керівником апарату райдержадміністрації Анною Богуш. Писали диктант і запрошені гості: представники Жовківської районної ради, служби надзвичайних ситуацій та ДП «Жовківський лісгосп».

До слова, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку цього дня українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485