У Жовківській РДА до Дня писемності та мови писали диктант

До Дня української писемності та мови Українське радіо провело щорічну акцію “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності”.

Цього року вперше диктант можна було перевірити вже через 15 хвилин після його написання. Традиційно текст радіодиктанту  склав і читав в ефірі Українського радіо доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників із української мови, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

Підтримали ідею та долучилися до акції “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності” працівники Жовківської РДА на чолі з першим заступником голови Жовківської райдержадміністрації Любов’ю Дунець та керівником апарату райдержадміністрації Анною Богуш. Писали диктант і запрошені гості: представники Жовківської районної ради, служби надзвичайних ситуацій та ДП «Жовківський лісгосп».

До слова, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку цього дня українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.