У Львові відбудеться конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака

Упродовж 15-20 грудня 2019 року за ініціативи Львівської Національної Філармонії у Львові триватиме Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника бойових дій на Сході України, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Цьогорічний Конкурс відбудеться за підтримки Президента України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Конкурсні прослуховування триватимуть на базі Львівської Національної Філармонії та Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької. У ІІІ турі буде залучено Академічний симфонічний оркестр Філармонії. Концерт-відкриття Конкурсу – 15 грудня о 14.00 год. Творче змагання оцінюватиме авторитетне журі, яке очолить солістка Польської Королівської опери, професорка Університету музики ім. Ф. Шопена Ольга Пасічник (Польща).

Члени журі – це відомі музиканти:  переможець конкурсів Вінченцо Белліні та Армель Опера – Поль Ґоґлєр (Франція); народний артист України, соліст Львівської Національної Опери, доцент кафедри сольного співу Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка – Олег Лихач; директор та художній керівник Лауреата національної премії ім. Тараса Шевченка Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик», заслужений діяч мистецтв України – Дмитро Кацал; оперний режисер, артистичний менеджер – Аксель Кресін (Німеччина) та заслужена артистка України, солістка Львівської Національної Опери – Тетяна Вахновська.

Виконавчим директором конкурсу запрошено заслуженого артиста України Олега Созанського.

До участі у конкурсі відібрано 60 співаків та співачок (академічний спів) з України, Австрії, Польщі та Китаю віком від 16 до 30 років.

Гала-концерт закриття Конкурсу – 20 грудня о 18.00 год. на сцені Львівської Національної Філармонії.