Творчі колективи Жовківщини привітали військових

12 січня 2020 року творчі колективи із Жовківщини завітали з різдвяною концертною програмою до військовослужбовців 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в селі Старичах Яворівського району Львівської області.
Дух Різдва, диво народженого Спасителя світу, родинне тепло – з такою місією здійснили поїздку до військових учасники концерту. Чудовий ансамбль сопілкарів Жовківського районного Народного дому (кер.Василь Юрочко), ВІА “Жовківські музики”, вокальний колектив “Джерела Розточчя”, які продовж чотирьох років в час різдвяних свят відряджались на схід України до наших дорогих захисників, вокальний ансамбль Жовківського РНД, юна солістка Марічка Сало (кер.Анаталій Щурик),незмінні в своїй справі ведучі – Богдан Бовшик та Оксана Войтович , звукооператор Мирослав Томасевич.
Творити добрі справі разом дуже легко.
Смаколики для військових готували: Руслана Козакевич, Марія Дорош, Марія Лущик, Галина Петрівська, Лариса Дудок. Окреме “ДЯКУЮ” за обід та цікаву екскурсію в музеї.