Степан Скрип – новий директор департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації

Керівником департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації призначили Скрипа Степана Богдановича.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський підписав відповідне розпорядження 29 листопада.

«Маю за честь вітати Степана Скрипа як нового директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА. Бажаю новому керівнику та колективу департаменту злагодженої і продуктивної роботи», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод.

Відтак, новопризначений директор департаменту приступив  до виконання обов’язків 2 грудня 2019 року. Його офіційне представлення колективу відбулося сьогодні.

Нагадаємо, що раніше Степан Скрипа обіймав посаду інженера-землевпорядника ПП «Агрофірма «Лугове».