Стартувала форвардна програма для сільгоспвиробників

У межах програми підтримки сільгоспвиробників Тернопільсько-Львівський відділ  закупівель АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року (пшениця, кукурудза, ячмінь і жито).

Програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходитиме в два етапи. В першому етапі сільгоспвиробникові потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати відповідний пакет документів та укласти договір поставки зерна безпосередньо у центральному офісі корпорації. Після укладання договору, корпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгоспвиробника 3000 гривень за 1 тонну зерна пшениці, кукурудзи та ячменю, а також  3300 гривень за одну тонну жита з урахуванням ПДВ.

На другому етапі ДПЗКУ проводить останній розрахунок після передачі зерна у власність корпорації.

Цього року вартість коштів становитиме від 9,25 % до 13 % річних в залежності від кількості законтрактованого зерна та базису поставки. Враховуючи, що програма закупівель зерна майбутнього врожаю проводиться вже не перший рік, корпорація пропонує додаткову знижку в розмірі 0,25 % тим сільгоспвиробникам, які приймають участь в програмі 2 і більше років та знижку у розмірі 0,25 % при укладанні Аграрної розписки.

За додатковою інформацією сільгоспвиробники можуть звертатись до Тернопільсько-Львівського відділу  закупівель АТ ДПЗКУ: 46006, м. Тернопіль, вул. Гайова, 21.

Контактні телефони: 097-9998855; 098-8048119; 098-4285213.