Стан виконання місцевих бюджетів області та завдання на 2020 рік розглянули в межах колегії

У департаменті фінансів відбулося засідання колегії, в межах якої розглянули стан виконання місцевих бюджетів Львівської області за 2019 рік та основні завдання на 2020 рік.

З учасниками засідання колегії – керівниками місцевих фінансових органів, у тому числі об’єднаних територіальних громад, провели аналіз виконання місцевих бюджетів області, експертизи рішень про затвердження місцевих бюджетів на 2020 рік та зробили наголос на виявлених порушеннях.

Під час колегії також акцентували увагу на фінансових ризиках, що очікуються цього року. Окремо наголошено на підвищенні ефективності використання наявних фінансових ресурсів, усуненні дефіциту на заробітну плату та необхідності дотримання фінансової дисципліни.