Спортивний тиждень на Львівщині розпочався з підняття Олімпійського прапора

На території Львівського училища фізичної культури відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.

Прапор традиційно піднімають з нагоди олімпійських змагань з 2008 року. Цьогоріч приводом для підняття є проведення ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських Ігор, що проходять цими днями у Лозанні, Швейцарська Конфедерація.

Під час проведення церемонії пролунали Гімн України та Оліймпійський Гімн, а гості заходу побажали олімпійцям вдалого 2020 року.