Сьогодні – День Національної гвардії України

26 березня держава відзначає національне свято – День Національної гвардії України!

Роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку, високо оцінена на рівні держави.

У цей день ми вшанoвуємo усіх військoвих, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави. У пам’яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

Без сумніву ви здобули повагу та вдячність усього українського народу та визнання міжнародної спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

Сердечно зичимо усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, стабільності та миру. Хай любов до рідної землі та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.