Школярі презентуватимуть науковий проект про історичну спадщину

У п’ятницю, 6 грудня, відбудеться презентація наукового проекту «Турбота кожного про історичну та культурну спадщину».

Проект передбачає представлення напрацювань 20 львівськими школярами, учнями 4-а класу ЗОСШ № 55, щодо культурної та історичної спадщини Львівської області, а також матеріалів, що відображають чотири історико-культурні регіони області.

У межах презентації учні виступатимуть з тематичними доповідями про історико-культурні регіони, туристичні пам’ятки, легенди, побут, видатних осіб  та ін.

Проект націлений на освітній розвиток школярів у туристичному та культурному напрямку.

Захід відбудеться  у Львівській обласній державній адміністрації, хол навпроти каб. 201 Львівської ОДА (2 поверх, вул. Винниченка, 18) об 11:00 год.