Кубок Львівської області з шашок

У Львові 30 листопада та 1 грудня 2019 року відбулись змагання відкритого Кубка Львівської області з шашок-64.
У змаганнях взяли участь кращі шашкісти області, серед яких було 4 майстри спорту. Команду Жовківського району представляли наступні шашкісти:

майстер спорту – Бутляр Іван, Мариняк Ігор, Фуц Михайло, Кухта Володимир та юний шашкіст з с.Зашків – Бірбан Денис.
Змагання 30 листопада проходили з швидкої гри (рапід – 10 хв. + 5 сек. кожному до кінця партії) та 01 грудня – бліц-турнір (3 хв. + 2 сек. кожному до кінця партії). Підсумки змагань наступні: чотири учасники майстер спорту із Жовкви Іван Бутляр, майстер спорту із Львова Володимир Возничка, майстер спорту, чемпіон світу серед шашкістів з вадами зору Іван Фідик з Дрогобича та кандидат у майстри спорту з Тернопільської області Тарас Турчин набрали по 13 очок з 18 можливих. За результатами додаткового матчу перше місце посів Іван Бутляр, друге – Іван Фідик, третє – Володимир Возничка.
Кращий результат серед юнаків показав представник с.Зашків Жовківського району – Денис  Бірбан, який посів 2 місце.
За результатати змагань всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами організаторів.