Розвиток індустріальних парків – ключова тема ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму в Трускавці

!!!!!!!!!!!!!

.Розвиток індустріальних і технологічних парків є одним з пріоритетів сучасної української економічної політики. Для того, щоб в нашій країні з’явилися технологічні кластери, «силіконові долини» і просто промислові майданчики для створення нових підприємств багато ще треба зробити.

Тому в рамках ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму, який відбудеться 10-12 жовтня 2013 року в Трускавці, буде організована секція «Технологічні та індустріальні парки: успішний досвід і нові можливості». Канадські, німецькі і польські експерти-практики розкажуть про європейський і світовий досвід започаткування і розвитку промислових парків, про те, як створити на території промпарків нові підприємства і нові робочі місця і при цьому не нанести шкоди навколишньому середовищу. Партнер компанії PricewaterhouseCoopers пан Рафал Краснодебскі розкаже про методи залучення інвесторів в індустріальні парки, а мер міста Львова про успішний досвід створення пропарку.

Детальна інформація про доповідачів та програму секції, а також про Форум загалом на веб-сторінці www.lvivforum.com.ua.

Пільгова реєстрація закінчується 12 вересня.

Форум відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.