Погоджено перелік питань на розгляд чергової сесії Жовківської районної ради

.P9108381

10 вересня голова Жовківської РДА Степан Ціолковський взяв участь у проведенні засідання Президії Жовківської районної ради, на яку для розгляду було винесено два питання: Про визначення дати 25-ої чергової сесії Жовківської районної ради VI– го демократичного скликання; Про погодження переліку питань на розгляд чергової сесії Жовківської районної ради.

Члени Президії одноголосно вирішили, що наступна сесія відбудеться 26 вересня 2013 року. Серед основних питань, які погоджено для розгляду сесією Жовківською районною радою є такі: Про стан готовності закладів освіти, культури, медицини, житлово – комунального та дорожнього господарств Жовківського району до роботи в осінньо – зимовий період 2013 – 2014 р.р.; Про виконання районного бюджету Жовківського району за 6 – ть місяців 2013 року та затвердження звіту про його виконання; Про стан охорони здоровя у Жовківському районі; Про роботу начальника Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області по забезпеченню законності, прав та свобод громадян на території Жовківського району; Про інформацію прокурора Жовківського району; Про стан поетапного закриття Львівського міського сміттєзвалища; Про затвердження угод, укладених між Львівською обласною радою та Жовківською районною радою про міжбюджетні трансфери (субвенції) на 2013 рік та інші.