Олімпіаду-2020 відклали на рік

Міжнародний олімпійський комітет офіційно переніс літні ігри 2020 року. Про це заявив прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе, повідомляє The Guardian. Відповідне повідомлення з‘явилось і на сайті Міжнародного олімпійського комітету.

Так, президент МОК Томас Бах погодився з пропозицією глави уряду Японії перенести Олімпіаду на один рік. Ігри повинні пройти не пізніше літа 2021 року.

Літні Олімпійські ігри 2020 — тридцять другі літні Олімпійські ігри, які мали пройти у Токіо.

Зазначимо, що раніше Міжнародний олімпійський комітет виключив можливість проведення Олімпійських ігор-2020 у Токіо без глядачів, оскільки, на його думку, це суперечитиме самій суті олімпійських змагань, покликаних збирати людей разом.

Літні Олімпійські ігри повинні відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня. Якщо перенесення затвердять, це стане першим випадком в історії Олімпіади: змагання ніколи не переносили, утім через світові війни скасовували в 1916, 1940 і 1944 роках.