Область спрямувала місцевим бюджетам 61 млн гривень субвенції на інтернетизацію та комп’ютеризацію шкіл

Сьогодні концепція реформування освіти в закладах загальної середньої освіти передбачає впровадження сучасного освітнього середовища. Проте процес гальмують технічні бар’єри — це відсутність належного доступу освітніх закладів до інтернету.

У Львівській області функціонує 1272 школи, з них 693 — не мають якісного інтернету, а в деяких відсутній доступ до мережі. Також у більшості випадків швидкість підключення не дозволяє нормально користуватися ним в освітніх цілях.

Цифра тижня в освіті: область спрямувала місцевим бюджетам близько 61 млн грн субвенції на інтернетизацію та комп’ютеризацію шкіл. Ці гроші підуть на підключення до інтернету всіх тих навчальних закладів, які не мають доступу або мають менший за 30 МБ та на комп’ютери де їх не має.

Таким чином забезпечуються рівні можливості та умови навчання для учнів з міст та їх однолітків, які проживають у сільській місцевості.