Обговорено питання фінансово-господарської діяльності Рава-Руської лікарні

З початком реформи вторинної ланки медицини Національна служба здоров’я України сформувала чіткі і доволі жорсткі вимоги до медичних закладів та установ. Відповідно, аби жителі Рава-Руської зони з 1 квітня цього року не залишились без спеціалізованої медичної допомоги, необхідно забезпечити першочергові потреби Рава-Руської районної лікарні. Саме з цією метою провели ранкову нараду та обговорили актуальні питання фінансово-господарської діяльності медустанови та основні аспекти її входження в реформу вторинної ланки медицини.

Одностайно вирішили профінансувати за кошти районного та міського бюджетів проекти Рава-Руської лікарні, які не стали потенційними переможцями обласного конкурсу місцевих ініціатив у 2020 році. Йдеться про капітальний ремонт санвузлів головного корпусу лікарні на загальну суму 282,484 тис. грн та капітальний ремонт хірургічного кабінету в поліклінічному відділенні на суму 107,117 тис. грн. Окрім того, коштом міста ( 300 тис. грн) заплановано провести поточні ремонти перев’язочної та коридорів головного корпусу і встановити пандус у приймальному відділенні лікарні. А також за кошти міського та районного бюджетів планують закупити медичних засобів і обладнання на суму 250 тис. грн. Додатково 70 тис. грн було виділено з районного бюджету для закупівлі препаратів з інсуліном для хворих на цукровий діабет.

У реформу вторинної ланки медицини Рава-Руська лікарня планує ввійти з основним пакетом послуг, який забезпечить першочергові потреби населення у медичній допомозі. Медична установа надаватиме дорослим та дітям стаціонарну допомогу без проведення хірургічних операцій, стаціонарну паліативну медичну допомогу та амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу.