Обговорено питання проведення ремонту вулиці Вокзальної

11 лютого під керівництвом голови Жовківської райдержадміністрації Романа Черніховського відбулась нарада щодо проведення ремонту дороги.

У Жовківську райдержадміністрацію надійшов лист-звернення суб`єктів господарювання м. Жовква, які провадять свою діяльність на прилеглих територіях до вулиці Вокзальна, щодо незадовільного стану дорожнього покриття згаданої вулиці.

За результатом наради дано доручення голові Жовківської міської ради визначити потребу у коштах на проведення дорожнього ремонту вулиці Вокзальної. Нарада щодо обговорення потреби у фінансуванні та вирішення піднятого питання відбудеться наступного тижня.