Неформальна освіта та профорієнтаційні екскурсії: у жовтні для молоді Львівщини організували понад 240 заходів

Упродовж вересня для молоді на Львівщині організували 135 заходів з неформальної освіти та 110 профорієнтаційних екскурсій. Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Зазначимо, що загалом у заходах взяли участь понад 5000 молодих людей.

У напрямку неформальної освіти проводились різноманітні лекції, бесіди  семінари та тренінги, серед яких варто відмітити такі теми: «Історія успіху величних постатей України», «Хто він, сучасний лідер?», «Мистецтво самопрезентації», «Волонтерство – це я», «Формула професійного успіху – саморозвиток» та інші.

У межах профорієнтаційних екскурсій молодь Львівщини відвідала такі установи та підприємства: Самбірську швейну фабрику, завод  «Леоні», молочну ферму «Мукко», енергетичну компанію «Сонячне поле», ТзОВ «Бадер Україна» та інші.

Варто зазначити, що заходи неформальної освіти та профорієнтаційні екскурсії для молоді проводитимуть і надалі – щомісячно в кожному районі.