НАЗК: відомості про зареєстроване місце проживання необхідно дублювати в розділі 3 декларації

Інформацію про об’єкти нерухомості, які є зареєстрованим місцем проживання суб’єкта декларування або членів його сім’ї, необхідно зазначати у розділах 2.1 «Інформація про суб’єкта декларування» та 2.2 «Інформація про членів сім’ї суб’єкта декларування».

У зв’язку із реєстрацією місця проживання у суб’єкта декларування та членів його сім’ї виникає право користування об’єктом нерухомості. Тому інформацію про об’єкти нерухомості з розділів 2.1 та 2.2 необхідно також зазначати у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації. Таку інформацію необхідно вносити в розділ 3, навіть якщо особа фактично там не проживає.

Про це Національне агентство повідомило в Роз’ясненнях щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю.

Більше роз’яснень з питань декларування – в публічному Telegram-каналі НАЗК.