Нарада з питань ремонту приміщення спортивного залу Жовківської ДЮСШ

6 лютого за участю голови Жовківської райдержадміністрації  Романа Черніховського відбулася нарада з питань ремонту приміщення спортивного залу Жовківської  ДЮСШ. В нараді взяли участь перший заступник голови Любов Дунець, начальник відділу освіти Михайло Коваль, начальник відділу культури, молоді та спорту Ольга Калиновська, заступник начальника управління містобудування. архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  Ольга Сторожук , заступник міського голови м.Жовква Роман Щур, директор Жовківської ДЮСШ Богдан Багрій.

Любов Дунець повідомила, що проектно-кошторисну документацію  “Реконструкція  з  добудовою приміщень Жовківської ДЮСШ”  було виготовлено ще  в  2016 році та неодноразово подавалась  на конкурс проектів ДФРР. Проте, щороку  проект був  відхилений, а приміщення  спортивного залу на даний час потребує термінового ремонту. Щоб зреалізувати повністю проект коштів районного бюджету не вистачає,  тому було запропоновано поетапно здійснювати ремонт приміщень в межах фінансових можливостей району та Жовківської міської ради.

Голова райдержадміністрації Р.Черніховський  дав доручення відділу освіти  спільно із проектними організаціями  в найближчий термін підготувати кошториси на окремі  види робіт, передбачити кошти в межах фінансового ресурсу районного бюджету та використовуючи сучасні технології та матеріали приступити до ремонту приміщення спортивного залу.