На Жовківщину завітав “Різдвяний конвой”

4 грудня до дітей Жовківщини, які перебувають у складних життєвих обставинах,  завітав «Різдвяний конвой» з Німеччини.

Протягом року в німецьких садочках, школах та компаніях пакували 9000 подарунків для дітей із соціально незахищених категорій, вразливих родин Львівської області. Зібране доставили спеціальними різдвяними вантажівками в Україну.

Хлопчики й дівчата з батьками та опікунами насолодилися переглядом Різдвяних мультфільмів та отримали приготовлені для них подарунки від волонтерів. В організації святкового заходу волонтерам з Німеччини допомагали директор Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Віра Кожушко та її працівники, начальник служби у справах дітей Жовківської райдержадміністрації Віра Павлова та її працівники.

Довідково: Проект «Різдвяний конвой» на Львівщині реалізовується Львівською обласною державною адміністрацією у співпраці з громадською організацією «Народна самооборона Львівщини», громадською організацією «Ротарі клуб «Львів Інтернешнл» та партнерами з Німеччини «WPK Weihnachtspackchenkonvoi gGmbH».