На Жовківщині вшанували пам’ять учасника АТО Тараса Дороша

14 січня у с. Малехів відбулося вшанування пам’яті учасника АТО Тараса Дороша.

Сьогодні минає 5 років від дня загибелі Тараса, який загинув в смт. Станиця Луганська в 2015 році за волю і незалежність України.

В цей день рідні, представники місцевої та районної влади, бойові побратими, громадськість зібралися у храмі Собору Пресвятої Богородиці, щоб молитовно вшанувати пам’ять Героя.

Опісля, громада процесійною ходою відправилась на місцеве кладовище, де священнослужителі  відправили панахиду. До спільної молитви долучилися голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський, начальник управління соціального захисту населення Жовківської РДА Ігор Гуменюк,  директор Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віра Кожушко. Представники влади поклали квіти та запалили лампадки на могилі Героя.