На засіданні районного оперативного штабу обговорили першочергові завдання

Сьогодні, 25 березня, голова Жовківької райдержадміністрації Роман Черніховський провів засідання районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Жовківського району гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19. На засіданні були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

На засіданні штабу обговорили ряд питань:

1. Стан підготовки кисневих систем лікарень, електропостачання.
  2. Провести аудит медикаментів згідно визначеного департаментом охорони здоров’я списку та щоденно заповнювати форму.
  3. Щоденно заповнювати google форму інформацію щодо пневмоній.
  4. Всім лікарням готувати лікарські бригади до вахтового режиму роботи (1-2 тижні на лікарні / 2 тижні на карантині/ 1 тиждень вдома).
  5. Лікарні повинні мати 3-4 палати-ізолятори.
  6. Максимально дистаційна робота з пацієнтами (телефон 24/7 включений, вихід до лежачих пацієнтів або дітей за крайньою необхідністю) – ваша безпека всеціло залежить від ефективності та інтенсивності вашої роботи з пацієнтами.
  7. Обов’язково використовувати опитувальник для лікаря первинки для всіх пацієнтів з ознаки ГРВІ.
  8. Кожному пологовому стаціонару забезпечити розгортання палат-ізоляторів для вагітних з симптомами ГРВІ.