На порозі звільнення: центр зайнятості організував семінар для працівників Жовківської РДА

Для працівників Жовківської районної державної адміністрації щодо яких заплановане масове вивільнення у зв’язку зі скороченням чисельності працівників Жовківський районний центр зайнятості організував семінар-навчання.

В ході семінару було висвітлено основні питання щодо порядку та умов скорочення чисельності або штату працівників, обмеження щодо звільнення та особливості звільнення окремих категорій працівників. Присутнім було наголошено про переважне право залишення на роботі та проведення розрахунків з працівником у випадку скорочення.

Також працівники Жовківського РЦЗ ознайомили з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості, серед яких – підбір роботи, можливість професійного навчання, сприяння у підприємницькій діяльності.