На Львівщині завершилась програма «Стань журналістом у молодіжному просторі 4.0»

З 2017 року у Львівському обласному молодіжному центрі діє навчальна програма для молодих журналістів. За цей час відбулося 4 таких програми, а випускники школи вже працюють у медіасфері та журналістиці.

“Стань журналістом у молодіжному просторі”- це двомісячна програма для студентів різних спеціальностей без вікових обмежень.

Мета проєкту – сформувати справжнє реальне уявлення студентів про роботу журналіста; познайомитись із практикуючими спікерами; та здобути журналістські навички за допомогою практичних занять.

Студенти курсу вже засвоїли знання щодо репортажних зйомок, діяльності журналістів-розслідувачів та прес-служб, роботи спортивних журналістів та написання новин.

Кожне заняття розкриває учнів як справжніх професіоналів своєї справи, які вміють виокремлювати головне, розглядати ситуацію під будь-яким кутом та бути справжніми представниками народу. А найголовніше – за допомогою практичного домашнього завдання одразу спробувати власні сили на практиці.

“Це така школа, де учні не отримують базову освіту чи спеціалізовані знання з журналістики. А це  те місце, де їм покажуть різні теми медіа, і вже на практиці вони зрозуміють, що подобається, і в якому напрямку рухатись. А далі основне – самоосвіта і практика. Так от саме тут вони мають ту маленьку практичну частинку, яку сміливо додати до свого резюме”, – зазначила Вероніка Кашинська, засновниця програми.

По закінченню, випускники курсу отримали сертифікати про завершення навчання та реалізовують себе у теле- та радіожурналістиці і, звісно, друкованих виданнях.

Зазначимо, що для учасників Львівської області передбачено також онлайн медіа марафон, який відбудеться на початку лютого. А також набір на 5-у школу розпочнеться вже з березня 2020 року.

Контактна особа – Вероніка Кашинська, тел.: 0970414426.