На Львівщині спостерігаються опади у вигляді снігу: водіїв попереджають про ожеледицю

За прогнозами синоптиків, сьогодні до кінця доби спостерігатиметься коливання температурних показників повітря від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла, в результаті чого можливе утворення ожеледиці на окремих ділянках автомобільних доріг. Місцями можливе налипання мокрого снігу та погіршення видимості в опадах 500 – 1000 м – І рівень небезпечності (жовтий).

Крім цього, завтра, 3 грудня, очікуються пориви вітру 15-20 м/с, місцями хуртовини.

Це суттєво впливає на безпеку дорожнього руху та є додатковим чинником, який може спричинити виникнення дорожньо-транспортних пригод та ускладнення руху.

Шановні водії, зважайте на погодні умови та будьте максимально обережні на автошляхах, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! При можливості, відмовтесь від поїздок на час негоди.

Дорожня техніка забезпечує належний проїзд транспорту на автомобільних дорогах державного значення області.

Прохання до водіїв уникати небезпечних маневрувань та надавати перевагу в русі дорожній техніці!